in

У “ДНР” хваляться, що італійці шикуються у чергу, щоб інвестувати у “республіку”

У “ДНР” хваляться, що бізнесмени з італії мало не завтра приїдуть на Донеччину вироляти сири та вирощувати овочі

Про це пише Depo.Донбас з посиланням на сайт підконтрольний “ДНР”.

Повідомляється, що на окупованій території Донеччини наразі з візитом перебуває член Асоціації Ломбардія-Росія Элізео Бертолазі. Він розповів, що італійська делегація приїхала до “республіки”, щоб зрозуміти потреби.

“Ми побачили, що у вас на прилавках продається італійська продукція і вона у вас затребувана. Але найголовніше – ми зрозуміли, що у вас можна розвивати агропромисловий сектор, сільське господарство, сироваріння. У нас в Італії є бізнесмени, які готові інвестувати в ці галузі, щоб їх розвивати”, – сказав він.

Він також зазначив, що для оцінки “перспектив розвитку” вирощування фруктів та овочів італійці візьмуть для експертизи проби грунту.

Нагадаємо, що італійці не вперше відвідують окуповану територію Донецької області. Зокрема у листопаді 2015 року до “ДНР” приїздила делегація італійських сепаратистів, як тоді оголошувалося, “для того, щоб перейняти досвід проведення референдуму”.

Згодом, у грудні 2016 року терористи Донеччини повідомили про відкриття у Турині “представницького центру “ДНР”. Пізніше, стало відомо, що там не вікривали офіційного “представництва ДНР”, а йдеться лише про виступ кількох право радикальних італійців, які підтримують бойовиків.

БІльш того, група італійських депутатів від правлячої Демократичної партії направила парламентський запит до уряду з вимогою офіційно відреагувати на діяльність “представництва “ДНР” в Італії

_______________________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Бальзамічний оцет з Модени – вишукана приправа італійської кухні

Волонтери в Мілані презентували стрічку про легендарний шлях українських бійців