in

Україна обіграла Росію і Італію та виграла срібло чемпіонату Європи з волейболу

Це перші медалі для чоловічого молодіжного волейболу за період незалежності України, повідомляють у Федерації волейболу України.

Українці стали головною сенсацією турніру.

Волейбол Українці за крок від чемпіонського титулу. В Болгарії відбулися півфінальні матчі молодіжного чемпіонату Європи з волейболу серед гравців не старше 20 років.

В одному з них перемогу здобула збірна України. Суперником українців була Італія. Вже у першому сеті збірній України вдалося заробити перевагу в 13 очок, однак до кінця четвертої партії суперник таки зрівняв рахунок, після чого відбувся додатковий сет. У ньому італійцям спершу вдалося піти у відрив, але українці у підсумку переламали розвиток подій і здобули підсумкову перемогу.

Фінальний матч між Україною та Польщею відбувся 10 вересня. Наша збірна поступилася у фіналі чемпіонату Європи збірній Польщі з рахунком 1:3 та стала срібним призером змагань.

Олег Плотницький - фото 102646

За результатами турніру член української команди Олег Плотницький був визнаний найкращим гравцем і увійшов до складу символічної збірної турніру.

У матчі за третє місце Росія перемогла Італію з рахунком 3:1.