in

В Тернополі незабаром запрацює аеропорт

Найближчим часом тернопільське летовище буде готове запрацювати і заслуговуватиме на отримання необхідного для своєї діяльності сертифікату.

Ось-ось тернопільський аеропорт запрацює. На цей момент з нетерпінням чекають і його працівники, і звичайні тернополяни. Уже скоро летовище зможе отримати сертифікат і повноцінно запрацювати. В аеропорту уже навіть проводять відновлювальні роботи.

«Ми наразі впорядкували територію льотного поля – площею 2000 метрів на 300 метрів, відновили  світло-сигнальні вогні, половину температурних швів злітно-посадкової смуги. Також ми уже зробили спеціальну розмітку злітно-посадкової смуги – це 2040 квадратних метрів, що в еквіваленті складає 20 кілометрів осьової лінії на звичайній дорозі, а така розмітка є однією з обов’язкових вимог, щоб аеропорт отримав сертифікат. А ще ми відремонтували спецтранспорт для обслуговування аеропорту, розробили проектну документацію на реконструкцію частини огорожі та даху аеровокзалу. Зараз готуємося до спеціалізованого навчання персоналу аеропорту та розробляємо сучасний сайт  аеропорту», – каже директор аеропорту Юрій Малецький.

Отже, усі ці зміни свідчать про те, що уже найближчим часом тернопільське летовище буде готове запрацювати і заслуговуватиме на отримання необхідного для своєї діяльності сертифікату.

______________________________

Більше новин:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

До терористів “ЛНР” завітав депутат з Італії

Українська школа ”Престиж” у Римі запрошує дошкільнят і школярів