in

Збірна України з футболу у товариському матчі зіграла у гостях внічию з Італією

У Генуї футбольні збірні Італії та України розійшлися миром

Національна збірна України з футболу в рамках підготовки до матчу Ліги націй УЄФА проти команди Чехії, що відбудеться у Харкові в наступний вівторок, 16 жовтня, сьогодні, 10 жовтня, у Генуї зіграла товариський поєдинок зі збірною Італії. Гра на полі стадіону «Луіджі Ферраріс» сильнішого не виявила: нічия – 1:1.

Футбол. Чоловіки. Товариський матч національних збірних

Італія – ​​Україна – 1:1 (0:0)

10 жовтня. Генуя. Стадіон «Луіджі Ферраріс».

Арбітр – Раде Обреновіч (Словенія).

Італія: Доннарумма – Бірагі (Крішіто, 88), К’єлліні, Бонуччі, Флоренці (Піччіні, 84) – Барелла (Пеллегріні, 78), Жоржиньо, Верратті (Бонавентура, 70) – К’єза, Інсіньє (Берарді, 78), Бернардескі (Іммобіле, 57).

Головний тренер – Роберто Манчіні.

Україна: П’ятов – Караваєв, Ракицький (Кривцов, 88), Бурда, Матвієнко – Сидорчук (Степаненко, 57), Малиновський, Зінченко – Марлос (Циганков, 46), Коноплянка (Петряк, 73) – Яремчук (Кравець, 76, Бутко, 90).

Головний тренер – Андрій Шевченко.

Голи: Федеріко Бернардескі 55 – Малиновський, 62.

Попередження: Верратті 51, К’єза 90+4 – Ракицький 36, Бурда 47.

«Скуадра Адзурра» на правах господаря значно активніше розпочала гру, змусивши Пятова декілька разів демонструвати свою майстерність за стартові десять хвилин, пише football24.ua.

Першим реакцію голкіпера Шахтаря перевірив Бернардескі обвідним ударом з-за меж штрафного майданчика. А вже за мить нерви фанатам збірної України полоскотав Марлос жахливим пасом. Натуралізований бразилець обрізався на власній половині поля, ледь не дозволивши К’єзі вибігти на побачення з Пятовим. На щастя для «синьо-жовтих», Бурда вчасно заблокував удар форварда Фіорентини.

Одразу після цього Італія могла двічі забивати піся подач з кутового. Від швидкого гола команду Шевченка врятував неймовірний Пятов, який на 8-й хвилині парирував удар Бонуччі злету та постріл К’єзи впритул.

Україна, проспавши дебют зустрічі, дозволяла пробивати підопічним Манчіні з будь-якої дистанції. В середині першого тайму після чергового провалу нашої оборони Інсіньє, залишившись без опіки у штрафному майданчику, зовсім трішки не викрутив м’яч під дальню стійку. А за якихось дві хвилини Баррера вистрілив з 20-ти метрів – Пятов витягнув сферу з-під поперечки.

Доннарумма вперше вступив у гру лише на 25-й хвилині, легко впоравшись з кволим ударом Коноплянки. Згодом вже Марлос цілив у дальній кут, однак потужний постріл нашого хавбека прийняла на себе голова Бонуччі. Трішки огризнувшись, команда Шевченка знову пропустила швидку атаку «Скуадри Адзурри». Ніким не прикритий К’єза метрів з 11-ти пробив у ближній кут, а героїчний Пятов знову виконав чудовий сейв. Лише завдяки розкішній грі Андрія «синьо жовті» не пропустили до перерви.

Не встиг розпочатись другий тайм, як Італія знову накрила своїми атаками штрафний майданчик гостей. Збірна України продовжувала відбиватись, але таки не встояла після удару із дальньої дистанції на 55-й хвилині. Пятов, який рятував свою команду в першому таймі, припустився фейлу після пострілу Бернардескі. Вінгер Ювентуса потужно влупив у ближній кут, а наш голкіпер відбив сферу у власні ворота.

До честі команди Шевчекна, вона не знітилась після пропущеного гола та доволі швидко відігралась. Яремчук з правого краю штрафного пробив у ближній кут, а Доннарумма перевів м’яч на кутовий. Після розіграшу стандарту Бурда головою скинув круглого під удар Маліновському, а той з розвороту ефектно поцілив під ближню стійку. Дебютний гол хавбека бельгійського Генка за збірну України.

Зрівнявши рахунок, українці перехопили ініціативу та дивом не забили вдруге. Спочатку Доннарумма перевів сферу у поперечку після потужного пострілу Маліновського зі штрафного, а згодом кіпер Мілана впорався з ударом головою від Степаненка.

На 79-й хвилині класний момент втратив Циганков, який пробив поруч зі стійкою з лінії штрафного. Вінгеру Динамо, який у перерві замінив Марлоса, класно «підніс снаряд» Петряк. Останній зайняв на полі місце Коноплянки.

Після замін Бернардескі, Верратті та Інсіньє італійці вже не були такими грізними попереду, а наша команда без особливих проблем довела справу до нічиєї.