in

Збірна Італії стала другим півфіналістом Євро-2020

L'alza bandiera per la festa del 2 giugno in Piazza Castello, Torino, 2 giugno 2014. ANSA/ ALESSANDRO DI MARCO

Збірна Італії вийшла до півфінальної стадії чемпіонату Європи з футболу, де зіграє з командою Іспанії.

Усі голи у півфінальному протистоянні Італія – Бельгія були забиті в першому таймі. Італійці відзначилися на 31-й і 44-й хвилинах – їхніми авторами стали Ніколо Барелла і Лоренцо Інсіньє.

Бельгійці змогли повернути інтригу ще в компенсований час першого тайму – юний Жеремі Доку заробив пенальті, а Ромелу Лукаку встановив рахунок 1:2.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: У МАТЧІ УКРАЇНА-АНГЛІЯ, У ЧВЕРТЬФІНАЛІ ЄВРО-2020 ПЕРЕМОГЛИ …УКРАЇНСЬКІ ВБОЛІВАЛЬНИКИ

Незмінним він залишився до фінального свистка, і це означає, що першу півфінальну пару Євро-2020 склали Італія та Іспанія.

Кількома годинами раніше іспанці лише в серії пенальті довели перевагу над командою Швейцарії.

Ми хотіли б залишатися із вами у контакті. Запрошуємо приєднатися до групи  у Facebook Українська газета – видання для українців в Італії