in

Італійка Кароліна Костнер – чотириразова чемпіонка Європи з фігурного катання

Чемпіонкою Європи з фігурного катання серед жінок-одиночниць вже в четвертий раз у своїй кар’єрі стала італійка Кароліна Костнер, яка отримала сумарну оцінку 183,55 бала.

«Срібло» у фінки Кіри Корпі (166,94), а бронзову нагороду виграла грузинка Елені Гедеванішвілі (165,93), інформує sport.ria.ru.

Кращою з росіянок стала Поліна Коробейнікова (164,13), яка після короткої програми була 12-ою, але в довільній програмі поступилася тільки Костнер і в підсумку посіла четверте місце.

Ксенія Макарова після короткої програми йшла третьою, але опустилася на шосту позицію (159,59), а Альона Леонова (158,78) стала сьомою.

Добре у довільній програмі виступила і українка Наталка Попова. Учениця олімпійського чемпіона-1992 Віктора Петренка післяч короткої програми йшла 19-ою. Але завдяки вдалому прокату довільної програми (восьме місце) в підсумку набрала 138,60 бала і піднялася на 12-е місце.

Зазначимо, що з 12-ти медалей Євро-2012 російські фігуристи взяли сім. Спортивні пари зайняли весь п’єдестал пошани: Тетяна Волосожар / Максим Траньков – «золото», Віра Базарова / Юрій Ларіонов – «срібло», Ксенія Столбова / Федір Климов – «бронза». У змаганнях танцювальних дуетів Катерина Боброва та Дмитро Соловйов завоювали «срібло», а Олена Ільїних та Микита Кацалап – «бронзу». У чоловічому одиночному катанні Євген Плющенко став першим, а Артур Гачінскій – другим. І лише в змаганнях жінок росіянки залишилися без нагород.