in

В Італії матір загиблого альпініста захистила його дипломну роботу

Матір 22-річного італійського альпініста Луки Боргоньо, який два тижні тому загинув при сходженні на гірську вершину Маттерхорн в Альпах,  захистила його дипломну роботу в Туринському університеті.

Risultati immagini per LUCA BORGONI

Боргоньо, завершив навчання на факультеті біології, на початку липня здав в екзаменаційну комісію свою дипломну роботу на тему “Вплив бурякового соку на спортивну активність людини на великій висоті”. Її захист було призначено на 21 липня. На похоронах молодого спортсмена викладачі попросили його мати Крістіну Джордані в призначений термін захистити роботу сина.

Жінка, яка працює в середній школі вчителем математики, не роздумуючи, погодилася. “Для мене це природно. Нас з Лукою пов’язувала справжня дружба: я  знала все про його життя і про його навчання, в тому числі про цю роботу. В даний час я сама готуюся до отримання другої вищої освіти в сфері біології, але зараз для мене найважливіше – бути тут, на місці сина “, – зізналася Христина журналістам.

Risultati immagini per LUCA BORGONI

Вона також розповіла, що головною мрією Луки після захисту диплома було здійснити сходження на сьому по висоті гірську вершину світу – Дхаулагирі в Гімалаях. Він хотів піднятися на цей восьмитисячник і зробити спуск з нього на сноуборді. “Тепер Дхаулагирі занадто низька для нього. Він піднявся набагато вище”, – сказала мати загиблого альпініста.

____________________________________

 

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

У Мілані заборонили селфі-палки, феєрверки і скляну тару

В Італії оголошено найвищий рівень небезпеки через спеку