in

У Римі відкрилася виставка “100 різдвяних вертепів“

У центрі Рима відкрили “Сто різдвяних вертепів“. Так називається міжнародна виставка з майже піввікової історією. Незважаючи на цифру в назві, реальне число експонатів зазвичай перевищує дві сотні.

 

Risultati immagini per 100 presepi

Для італійців вертепи – одне з головних прикрас Різдвяних свят. А барвиста виставка на площі Пьяцца дель Попполо заворожує туристів вже багато десятиліть поспіль. Мандрівників приваблює і те, що сусідству знаходиться церква Санта-Марія-дель-Пополо, яка стала місцем дії книги Дена Брауна “Ангели і демони” і знятого по ній однойменного блокбастера.

Risultati immagini per 100 presepi

Цього року організатори вирішили трохи відійти від традицій. На виставці можна зустріти альтернативні різдвяні сценки, які зачіпають актуальні теми на кшталт насильства над жінками. Присутні й новаторські композиції з використанням нетрадиційних матеріалів – компакт-дисків, автомобільних деталей, скла, майоліки і лози.

Risultati immagini per 100 presepi

“Лоза – дуже цікавий матеріал. Її треба відчувати. Мені здається, вона має душу. Коли це розумієш, то і виходить результат, який ви бачите”, – говорить художник Джузеппе Ді Оріо.

Risultati immagini per 100 presepi

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 ______________________________________________

 

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Папа Римський згадав про Голодомор та Україну

5 заборон Стародавнього Риму, які викликають подив