in

Баскетболістки з Вінниці перемогли в Мілані

Вінницькі спортсменки у складі жіночої кадетської збірної (U 16) здобули перемогу на міжнародному товариському турнірі, який проходив в італійському місті Мілан 12-15 травня.

Варто зауважити, що гравці української команди були на рік молодші за інших суперників і вперше брали участь у цьому представницькому турнірі, який п’ять років поспіль проходить під егідою федерації баскетболу Італії.

Турнір українські «кадетки» розпочали з розгромної перемоги над італійською командою «Azzurra Verbania» з рахунком 113:23. У першій чверті дівчата закинули 22 м’ячі, а пропустили лише сім. У другій спромоглися відправити м’яч у кільце суперниць 36 разів, пропустивши лише 12. На полі грали дві вінницькі баскетболістки – Ірина Жмурко та Вікторія Хомяк.

Наступного ігрового дня наші дівчата зустрічалися з ірландською командою «KILLESTER Dublin» і також святкували більш ніж переконливу перемогу – 82:30. Рахунок по чвертях – 21:8, 21:7, 20:7 та 20:8. Завдяки перемозі дівчата потрапили до півфіналу.

У півфіналі з рахунком 100:26 (рахунок по партіях 16:12, 30:2, 30:8 та 24:4) збірна України завдала поразки італійській команді «Albino».

Найважче нашим спортсменкам було у фіналі. На полі себе чудово показали вінничанки Вікторія Хомяк та Тетяна Антонюк. У фінальній грі українки обіграли збірну штату Огайо (США) – «Ohio Lady Hoopsters» з рахунком 66:57 (рахунок по чвертях – 20:13, 16:14, 12:18 та 18:12).

Після фінальної гри відбулася церемонія нагородження, під час якої нашим дівчатам вручили Кубок за перше місце, а Наталія Скорбатюк отримала приз кращого гравця турніру.