in

Сергій Куліш – бронзовий призер італійського етапу Кубка світу з кульової стрільби

У перший день другого етапу Кубка світу з кульової стрільби в Мілані (Італія) бронзовим призером став українець Сергій Куліш. У стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10 метрів спортсмен зайняв 3 місце з результатом 701.5 бала (597 – у кваліфікації + 104,5 – у фіналі).

Про це повідомляється на офіційному сайті Міжнародної федерації спортивної стрільби (ISSF).

Переможцем став Ніколо Кампріані з Італії – 702,7 (599+103,7), який випередив Віталія Бубновича з Білорусі – 701,7 (597+104,7).

Олімпійський чемпіон кримчанин Артур Айвазян (593) і срібний призер пекінських Ігор-2008 Юрій Сухоруков із Донецька (593) зайняли 32 і 35 місця відповідно.

Другий фінал дня – в стрільбі з пневматичної гвинтівки у жінок – виграла чешка Катря Еммонс, випередивши в змаганнях за “золото” німкеню Соню Пфейльшіфтер (в кваліфікації спортсменки повторили абсолютний світовий рекорд, вибивши 400 очок із 400). У фіналі більш точною була Еммонс, випередивши Пфейльшіфтер на 1,3 бала.

Трійку призерів замкнула китаянка І Сілін. Краща з українок Дарія Шаріпова, якій також вдалося потрапити до фіналу, у вирішальній серії стрільби показала восьмий результат.