in

На третьому етапі КС-2015 в Римі з п’ятиборства переміг Павло Тимощенко

Українець Павло Тимощенко довів у Римі, що він, як і раніше, є одним з провідних п’ятиборців на планеті.

Українець виграв третій етап Кубка світу, причому примудрився піднятися на перше місце з десятого, яке займав перед останнім видом – комбайном.

Перший вид склався чудово для Тимощенка – в фехтувальному турнірі він виграв 23 поєдинки з 35, зайнявши 4-е місце – повідомляє ZIK.

Другий і третій види (плавання і конкур) відверто не вийшли – Павло показав у них відповідно 27-й і 24-й результати.

Перед комбайном, який представляє з себе поєднання кросового бігу і стрільби, Тимощенко мав відставання в 43 секунди, але вже до середини змагань виявився в першій трійці, а на передостанньому колі втік першим, і до фінішу лідируючу позицію нікому не віддав, пише xsport.ua.

На другому етапі Кубка світу Тимошенко не виступав, а переміг тоді, нагадаємо, екс-українець Руслан Наконечний, який виступає зараз за Латвію.

Ще один українець, Владислав Міщенко, який тільки недавно закріпився у складі збірної України, до останнього кола в Римі претендував на призове місце.

Однак невдала, четверта стрільба відкинула його на п’яте місце. Денис Павлюк зайняв 19-ю позицію.

Нагадаємо, що лідер жіночої збірної України Вікторія Терещук пропускає початок сезону і готується до головних стартів року – чемпіонатів світу та Європи.