in

«Оркестр вулиці Падова» презентував свій перший CD

7 серпня 2008. Оркестр складається з 15 музикантів дев’яти національностей, серед музикантів – двоє українців Тетяна Зозуляк та Кастянтин Ворніку

У його репертуарі поєдналися танцювальні ритми Східної Європи, запальні циганські мотиви, африканські барабани, музика віоліни та скрипки. Своє у творчості колективу можуть зауважити любителі фанкі, джазу, блюзу, афроамериканських ритмів. Музиканти оркестру походять з Естонії, Перу, Чилі, Буркіна-Фассо, Марокко, Сербії, Італії та Куби. Вихідців із України двоє – солістка Тетяна Зозуляк та гармоніст Костянтин Ворніку. Кожен з них додав до палітри репертуару музичну культуру свого народу. Кожен, експериментуючи, створив загальний музичний колаж. Наприклад, «Морська пісня», написана оперним композитором Гаетано Доніздзетті, виконується неаполітанським діалектом українською співачкою Тетяною Зозуляк. Або «Ел менфі» – традиційна алжирська пісня, виконана марокканцем Авізом Раіані.

Перші музичні акорди «Оркестру вулиці Падова» зазвучали у жовтні 2006 року під керівництвом Массімо Латроніко. З того часу музиканти подолали разом багато: взяли участь у соціальних проектах, але передусім – у музичних та культурних заходах. Зараз оркестр вийшов на новий рівень. Він став музичною майстернею, що сприяє міжкультурному обміну та інтеграції і дає можливість самовираження іноземним професійним музикантам, які дуже часто опиняються поза межами музичного італійського ринку.

Отже, 23 травня у концертному залі «Алькатраз» «Оркестр вулиці Падова» запропонував публіці 13 пісень – результат спільної роботи, у якій різні музичні стилі вираження розпочинають діалог задля об’єднання слухачів та їхніх справжніх емоцій. Адже назва нещодавно випущеного альбому “Tunjà” мовою бамбара означає «правда», а правда – лише у тому, що робиться разом.

Маріанна Сороневич

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Скарби Кукутені – Трипілля у Римі

Сергій Цибіков: “Це футбол, треба вміти і програвати”