in

Випускникам української школи “Престиж” у Римі вручили Атестати зрілості.

  Учні української школи “Престиж” у Римі отримали атестати зрілості та табелі успішності. Вручення здійснив Посол України в Італії  Євген Перелигін разом з Директором Міжнародної школи Людмилою Івановою та з директором Римської школи Тетяною Тарасенко.

Церемонія вручення відбулась у приміщенні Посольства України в Італії.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Закінчився навчальний рік Святом Останнього дзвоника та  Днем відкритих дверей – записом дітей на наступний навчальний рік.  На святі до учнів школи звернулись Посол України у Ватикані Тетяна Іжевська, Голова Асоціації Свята Софія отець Марко та Аташе з питань культури та освіти Посольства України в Італії Олексій Прищепа.

На святі були присутні також італійські гості: Президент Федерації італійських жінок за мир Елізабетта Ністрі та Президент Асоціації  “Salvamamme” Грація Пассері, які подарували дітям іграшки та книги.

Українська школа та дитячий садочок у Римі в цьому році святкували свою п’яту річницю. Посольствам України в Італії та у Ватикані та Українській Греко – Католицькій церкві директор школи Тетяна Тарасенко вручила Подяки від батьківського комітету та педагогічного колективу за багаторічну співпрацю.

Школа “Престиж” заснована у 2008 році Центральною Координаційною радою українських організацій в Італії за підтримкою Міністерсва Освіти України та Міжнародної української школи, створеної для українських дітей, які проживають за кордоном. Міжнародна школа діє у 15 країнах Світу.

Дякуємо Посольству України в Італії та Українській церкві Святих Сергія і Вакха та Асоціації Свята Софія за співпрацю під час проведення річної атестації учнів Римської школи “Престиж” та Посольству України у Ватикані за організацію спільної фотовиставки до п’ятої річниці школи.

Хочеться також подякувати всім батькам, вчителям та дітям за щоденну працю. Нехай у наших дітей буде щасливе майбутнє та мирне небо над головою!

На закінчення свята учні школи виступили з концертною програмою, яку підготувала вчитель музики Лілія Білик.

Школа знаходиться у центрі Риму за адресою: via Puglie, 31 (zona metro Barberini). Заняття проводяться кожну суботу. При школі діють також курси італійської мови, музична школа та хореографічний гурток “Веселка”.
Запрошуємо вас записати дітей на наступний навчальний рік у дитячий садочок та у школу.
Інформацію можете отримати за телефонами: 3397584432, 3280040017.
www.europadellest.org, tanya.kuzyk@yahoo.it
Ми вас чекаємо!

Секретар школи Анна Кузик

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Випускникам української школи “Престиж” у Римі вручили Атестати зрілості (ФОТО)

Допоможіть знайти Пижа Ярослава