in

В Італії виявили пацієнтку, яка заразилися ковідом ще в листопаді 2019 року

Дослідники з Міланського університету нещодавно виявили пацієнтку, яка заразилася коронавірусом нового типу /COVID-19/ ще в листопаді 2019 року.

Про це повідомили місцеві ЗМІ.

Як повідомила італійська щоденна газета L’UnioneSarda. Біопсія виявила у 25-річної пацієнтки наявність послідовності генів рибонуклеїнової кислоти /РНК/ вірусу SARS-CoV-2, що датуються листопадом 2019 року.

25-річна дівчина страждала на подразнення шкіри на руках і скаржилася на легкий біль у горлі. Шкірні захворювання спостерігаються приблизно у 5-10% пацієнтів з інфекцією Covid-19 і іноді є єдиним симптомом.

Читайте також: СМЕРТНІСТЬ В ІТАЛІЇ ЦЬОГОРІЧ БУДЕ НАЙВИЩОЮ З 1944 РОКУ

“Бувають випадки, коли єдиною ознакою інфекції COVID-19 є шкірна патологія”, – повідомила газета з посиланням на Раффаеля Джанотті, який керував дослідженням.

“Мені було цікаво, чи зможемо ми знайти докази наявності SARS-CoV-2 у пацієнтів з шкірними захворюваннями до початку офіційно визнаної фази епідемії”, – зазначив Р. Джанотті, додавши, що “ми виявили” сліди “COVID-19 на шкірі”.

У повідомленні йдеться, що згідно з даними світової літератури, це “найстаріше свідчення наявності вірусу SARS-CoV-2 у людини”.

Ми хотіли б залишатися із вами у контакті. Запрошуємо приєднатися до групи  у Facebook Українська газета – видання для українців в Італії

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Смертність в Італії цьогоріч буде найвищою з 1944 року

Ефективність вакцини яку купила Україна, менше 60%. Яку купила Італія – 90%