in

Коли Україна відновить міжнародне авіапольоти-шокуюча заява МЗС

Міжнародного авіасполучення України з іншими державами, як до пандемії коронавірусу, влітку 2020 року не буде. Про це заявив глава МЗС Дмитро Кулеба. Він анонсував можливе поновлення внутрішніх рейсів в Україні.

У зв’язку з пандемією коронавірусу повноцінного міжнародного авіасполучення України з іншими державами влітку 2020 року не буде. Такий прогноз висловив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в середу, 6 травня, в ефірі телеканалу “1+1”. Він додав, що влітку уряд “дуже обережно” спробує відновити авіасполучення всередині України.

“Із міжнародним складніше, тому що тут рішення залежать не лише від нас. У декількох країнах Європи, ЄС, які є класичними туристичними напрямами, наразі самі ламають голову над тим, як це все врегулювати, але скажу одразу: протягом літа повноцінного відновлення авіасполучення міжнародного не буде… тобто так, як було колись, такого не буде точно”, – цитує міністра інформагенція “Інтерфакс-Україна”.

Кулеба припустив, що міжнародне авіасполучення може почати відновлюватися в вересні. Водночас він нагадав, що деякі фахівці прогнозують восени другу хвилю пандемії COVID-19 у світі.

Україна закрила регулярне міжнародне авіасполучення через пандемію коронавірусу з 17 березня.

Наприкінці квітня міністерство інфраструктури України анонсувало відновлення спеціальних рейсів до України з різних міст світу. Такі рейси організовують для українців, які прагнуть повернутися додому з-за кордону. Після повернення громадяни зобов’язані протягом 14 днів перебувати на карантині.

Наприкінці квітня прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що уряд України готовий до перемовин з європейськими країнами, які хочуть офіційно запросити українських робітників на сезонні роботи.

Віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Вадим Пристайко на початку травня прогнозував, що тисячі українців зможуть організовано виїхати на сезонні роботи за кордон.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

До 13 травня на кордоні з Польщею працюватиме лише 2 пункти пропуску

Увага! В Італії готують легалізацію!