in

Італія починає ревакцинацію третьою дозою всіх мешканців старших 40 років

На тлі побоювань щодо зростання випадків захворювання на коронавірус, Міністр охорони здоров’я Італії заявив, що незабаром треті дози вакцини пропонуватимуть більшій кількості вікових груп.

Про це пише The Local, повідомляє “Європейська правда“.

Міністр Роберто Сперанса заявив, що з 1 грудня треті дози будуть доступні для людей віком від 40 до 60 років.

“Ми почали з людей з ослабленим імунітетом, медичних працівників старше 60 років і тих, у кого був J&J – всі вони могли зробити ревакцинацію через шість місяців”, – сказав Сперанца.

Повідомляється, що органи охорони здоров’я прагнуть розпочати пропонувати ревакцинацію всім віковим групам з початку 2022 року.

Читайте також: Як завантажити Green Pass, без дозволу на проживання в Італії, або очікуючи легалізацію

Уряд наполягає на прискоренні введення третіх доз, а також націлено на те, щоб 90% населення було повністю вакциновано, оскільки інфекції та кількість госпіталізацій зростають.

Хоча це число зростає в Європі та за її межами, зростання в Італії поки що відносно невелике, і влада в даний час не планує вводити будь-які нові обмеження.

Однак політики та експерти в галузі охорони здоров’я стверджують, що необхідно більше вакцинації, щоб тримати ситуацію під контролем.

Читайте також: В Італії донька виграла в суді у батька-антивакцинатора, який не дозволяв їй імунізуватись

Бустерні дози рекомендуються для запобігання ослабленню імунітету у людей, яким уперше зробили уколи на початку 2021 року.

Нагадаємо, 16-річна дівчина з італійського міста Палермо на Сицилії виграла у суді справу проти свого батька-антивакцинатора, який не дозволяв їй щепитися від COVID-19.

Ми хотіли б залишатися із вами у контакті. Запрошуємо приєднатися до групи  у Facebook Українська газета – видання для українців в Італії

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 2 Середній: 5]

Risultati immagini per proteste taxi

В Італії поліція провела рейди проти антивакцинаторів

Запрошуємо на перегляд фільму «Гіркі жнива» у Варезе