in

12 річна українка померла після падіння з балкона. Її школа в траурі

“Для нас це стало як грім серед білого дня. У дванадцять років діти мріють про своє майбутнє. Якою б не була причина трагедії, вона надзвичайно засмутила всіх нас». – Так Марко Барбізоті, директор школи Данте у Вогера, прокоментував смерть 12 річної учениці свого навчального закладу, українки, яка випала з балкона свого дому і померла від травм в неділю 30 грудня, повідомляє Il Giorno Pavia.

Читайте також: Маленька українка випала із балкону в Павії. Можливо суїцид

Саша ходила третій клас середньої школи “Плана”, яка є частиною інституту Барбізоті: “Я дізнався про те що сталося близько 20.30 години, говорив з викладачами. Дівчина була спокійною і добре навчалася в школі». Директор повідомив, що він ніколи не розглядав негативних справ за участю українки і йому не відомо про випадки булізму чи хуліганства по відношенні до неї.
Причини смерті дитини залишається невідомою, справу розслідують карабінери Вогери. Слідчі мають дві гіпотези причини трагедії: побутове нещастя, або суїцид.
Саша була в домі одна, під час падіння свідки не чули криків, або шумів. На даний час втручання третіх сторін виключено.

Читайте також: Італієць під час сварки ломом убив 23-річного українця

Школа, у яку ходила Саша присвятила учениці куточок пам’яті на своєму інтернет-порталі, опублікувавши її фото із написом “Для ангела”. Директор і викладацький склад працюватимуть над тим, щоб «підготувати дітей до повернення до школи після свят та адекватно сприймати те, що сталося».
«Всі залишилися без слів – коментує директор школи. – Ми висловлюємо глибоке співчуття матері з приводу цієї драматичної події».

Читайте також: У Реджо Емілії українку збили на смерть одразу два автомобілі

Нагадуємо, 12 річна дівчинка Олександра померла від травм, отриманих після падіння з другого поверху багатоповерхового будинку по вулиці Белліні в містечку Вогера, що у Павії (Італія). Швидку медичну допомогу і поліцію викликали жителі будинку, що почули шум удару у дворі, вийшли і побачили дитину.
Після падіння дитина була ще живою, медики безуспішно намагалися зберегти їй життя, але Саша померла від летальних трамв голови у відділенні швидкої допомоги. Слідчі сподіваються що розтин тіла допоможе з’ясувати деякі аспекти смерті.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

З нового року в Україні змінилися правила оподаткування посилок з-за кордону

Мери трьох міст Італії виступили проти антиміграційного закону Сальвіні