in

9 послуг, якими можна безкоштовно скористатись у літаку

Ми не завжди знаємо про все те добро, яким можемо скористатися, подорожуючи різними транспортними засобами. Наприклад, є речі, які ми можемо отримати в літаку абсолютно безкоштовно, і Dobremisto вирішило дізнатися про них детальніше.

У наступному польоті можна звернутися за цими неочевидними бонусами до бортпровідників.

Екскурсії в кабіну пілота

Виявляється, багато пілотів раді провести для дітей (і не тільки) міні-екскурсію після того, як літак приземлився.

Добавка

Якщо ви летите рейсом з включеною їжею, то можете попросити добавку, якщо після того як всі пасажири були обслужені, щось залишилося. Це багато в чому залежить від часу відправлення. Наприклад, на пізніх нічних рейсах багато пасажирів відмовляються від їжі.
А ще замість пропонованих зазвичай чаю або кави можна попросити гарячий шоколад, газовану воду і соки.

Ліки і бинти

На всіх літаках є аптечка з самими затребуваними ліками. А також бинтами для невеликих порізів. Бортпровідники також навчені робити з пакетів льодові компреси для травм.
Допомога в пошуку лікаря

Якщо у пасажира раптово виникла гостра проблема зі здоров’ям, бортпровідники зможуть допомогти вам швидко знайти медичного працівника на борту. Для цього вони зроблять відповідне оголошення по гучномовному зв’язку. А деякі авіалінії навіть здійснюють програму, яка надає лікарям додаткові милі, якщо вони заявлять про себе до польоту.

Обмін місцями

Бортпровідники часто допомагають пасажирам обмінюватися місцями, якщо у них є на це час. Так що просите їх про це відразу після посадки в літак. Вас можуть попросити почекати, поки всі не зайняли свої місця або лайнер не набрав крейсерську швидкість. Так само як і можливість пересісти з економ-класу в бізнес-клас.

Вологі серветки

Потік пасажирів, що проходить через літаки щодня, перетворює відкидні столики, підлокітники і різні кнопки в розсадник мікробів. Якщо ви хочете почистити свій простір, попросіть у бортпровідника кілька вологих серветок, які зазвичай є на борту.

Алкоголь

Багато авіакомпаній пропонують на довгих міжнародних перельотах безкоштовні алкогольні напої.

Корисні дрібниці

На міжнародних рейсах зазвичай є запас навушників, ручок, шкарпеток, гральних карт, пов’язок для очей, зубних щіток, пасти і т. д. Про це можна ввічливо дізнатися у свого бортпровідника. Якщо все це в наявності є, відмовити вам у цих дрібницях не повинні, неважливо, яким класом ви летите. А щоб дітям не було нудно, для них знайдуться фломастери, розмальовки, пазли, головоломки і т. д.
Діти до 2 років можуть подорожувати без місця, і якщо ви летите з немовлям, то у вас є можливість попросити у бортпровідника люльку.

Вода

Проходячи передпольотний контроль, пасажири змушені вилити воду зі своїх пляшок. Однак не поспішайте викидати саму пляшку. Більшість авіаліній готові наповнити її водою, так що прощай, зневоднення!

___________________________________________

Більше новин:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Як вибрати зрілий і смачний кавун

Хто повинен платити додаткові витрати за житло: власник чи орендар?