in

Італійський мільйонер перестав страждати за “Міс Україною” та відпочиває на люксовому курорті

Не пройшло й місяця після скандалу із втечею від заможного італійського чоловіка “Міс України 2013”, як мільйонер вже поїхав відпочивати на Лазурне узбережжя.

 

З престижного Сен-Жан-Кап-Ферра італієць розміщує свої усміхнені фото та доповнює знімок хештегами “щастя”, “усмішка”, “кохання”. Телефоном Джанлука Червара розповів ТСН, що перестав страждати за дружиною та віддав справу про розлучення повністю своїм адвокатам. Проте, запевняє, що “має всі козирі на руках”.

Анна Заячківська прокоментувала те, як чоловік недовго мучився після розриву стосунків. “Можна оцінити людську любов з такими діями: з погрозами, псуванням іншим життя, а сам їде відпочивати. Не хочу нічого поганого про нього сказати, хай буде щасливий і мене залишить в спокої, і не псує мені життя”, – прокоментувала Анна телефоном для ТСН.

Джанлука Червара

“Міс Україна” каже, що її адвокати контактують з юристами її чоловіка й він наче згодний розлучитись. Подружжя не спілкувалось телефоном вже з 10 серпня, але, каже Анна, тривалий час їй надходили гнівні повідомлення від італійця. Заячківська запевняє, що майже нічого від Джанлуки не хоче. “За шлюбним контрактом наче мала право на щось, але хочу лише швидкого розлучення. Можливо, якась моральна компенсація, сплата послуг адвокатів”, – каже Заячківська.

Нині Анна мешкає у Нью-Йорку та не квапиться заводити стосунки з хлопцями. Каже, для неї це питання “серйозніше, ніж як міняти шкарпетки вранці”. Заячківська нині опікується тим, аби отримати можливість працювати в Штатах, адже робочої візи в неї немає. а про “козирі” чоловіка каже – всі його заяви брехливі й доказів він не має.

“Я розумію, що то все дуже великий театр. Прикро, що про мене весь цей бруд понаписували. В даному випадку з його боку не було жодного слова правди”, – запевняє Анна. Нагадаємо, на початку вересня стало відомо про гучний скандал із втечею “Міс України” від чоловіка-італійця.

Анна заявила, що чоловік її бив, тому вона взяла квиток в один кінець спочатку з Мілану до Риму, а потім до Нью-Йорку. Чоловік натомість звинуватив її у крадіжці грошей.

__________________________________________

Більше новин:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Путін привітав велелюбного друга: в соцмережах сміються

Ренці призначив референдум щодо зміни конституції Італії на 4 грудня