in

У Барі відбудеться виїзне консульське обслуговування

Українці, що мешкають у Барі та околицях мають можливість отримати консульські послуги, не їдучи у Генеральне консульство України в Неаполі.

Звертаємо увагу громадян України, які плануватимуть прибути на виїзне консульське обслуговування про необхідність отримати напередодні підтвердження про його проведення за вказаними вище номерами телефонів.

Звертаємо увагу громадян, що консульський збір за вчинення консульських дій (оформлення довіреностей, заяв, nulla osta al matrimónio, подання документів на оформлення закордонного паспорта дітям, які не досягли 12-річного віку тощо) приймається виключно у безготівковій формі через POS-термінал. Просимо завчасно подбати про наявність необхідної суми на банківській картці (carta pre-pagata, carta bancomat або carta di credito).

Громадяни, які подавали документи на оформлення закордонного паспорта у Генеральному консульстві України в Неаполі можуть отримати готовий документ під час виїзного обслуговування. Для цього необхідно повідомити Консульство до 10 лютого ц.р. за телефоном: 081 787 54 33 або електронною поштою: gc_itn@mfa.gov.ua або через мережу «Фейсбук» залишивши відповідне повідомлення у розділі «Повідомлення».

04 березня 2017 року (субота) у місті Барі (адреса: Via Carulli, n. 140 Tel./fax 080.5582151, 345-917-74-41) з 10 до 16 години відбудеться виїзне консульське обслуговування.

_________________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

В Неаполі відбудеться конференція ”Новий вид війни проти України. Чи у безпеці Захід?”

Сергій Файфура виступить у Вербанії (VB)