in

Арсен Аваков повернувся додому

   Колишній губернатор Харківщини прилетів у “Бориспіль” рейсом із Рима. В Італії він переховувався від української Феміди.

Тепер Аваков народний депутат 7-го скликання – він пройшов у парламент за списком “Батьківщини”, тож має депутатську недоторканність. Харківська прокуратура підтвердила, що підстав для затримання екс-губернатора немає. Тож постанову про його арешт – скасовано. Кримінальну справу проти Авакова порушили за зловживання владою.

А саме – за незаконне відчуження землі. Екс-посадовця оголосили в міжнародний розшук і затримали в Італії. Однак італійській суд українського опозиціонера не видав. В Україну Аваков обіцяв повернутися лише після оголошення офіційних результатів парламентських виборів.

Арсен Аваков, народний депутат України:

– Работал очень хорошо штаб адвокатов моих, я хочу их поблагодарить, квалифицированные ребята, которые сделали свою роботу очень хорошо. И коллеги-депутаты помогли достучаться до тех дверей, в которых зачастую на адвокатов не обращают внимания. Поэтому я был спокоен, настало время – я здесь, буду отвечать своим функциям.

http://1tv.com.ua/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Подолати гендерну нерівність

Неаполь: українця заарештовано за замах на вбивство