in

Депутати Європарламенту одягли футболки з написом Звільніть Юлю

Звільнення лідера української опозиції Юлії Тимошенко має стати пріоритетом для новообраного голови Європарламенту. Таку думку озвучила євродепутат від Італії Лічі Ронцуллі на пленарній сесії у Страсбурзі.

Як повідомляє Euronews, разом з іншими європарламентарями вона з’явилася в сесійній залі у футболці з написом Free Yulia (Звільніть Юлю).

Ронцуллі закликала керівника Європарламенту Мартіна Шульца піклуватися про права колишнього прем’єра України.

Депутат, що представляє фракцію Європейської народної партії, підкреслила, що “дуже смілива жінка Тимошенко потрапила у в’язницю через брехливі звинувачення”.

За словами Ронцуллі, Європарламент не може залишатися байдужим до цього питання, яке слід вирішити до того, як воно завершиться драматично.

“Тому я прошу вас, пане президенте, здійсніть ваш перший візит до Тимошенко”, – зазначила італійська євродепутатка, яка отримала велику підтримку в сесійній залі ЄП.

Як повідомлялося, головою Європарламенту у вівторок, 17 січня, був обраний представник Німеччини, глава другої за чисельністю фракції Європейського парламенту – європейських соціалістів  – Мартін Шульц.

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

В місті Тренто пройшов фестиваль України за кордоном

Costa Concordia. Справжня італійська трагедія