in

Змінено порядок виїзду та в’їзду в Україну громадян країни

   Верховна Рада України внесла зміни до Закону Про порядок виїзду з України і в’їзду до неї громадян України.

Зміни припускають, що оформлення паспорта громадянина Україна для виїзду за кордон здійснюється громадянами України, які постійно проживають в Україні і досягли 18-річного віку, – за особистим клопотанням про отримання паспорта або через своїх законних представників до територіального органу (підрозділу) центрального органу виконавчої влади.

У виняткових випадках, наприклад, при наявності вимог держави, до якої здійснюється виїзд, чи вимог міжнародної організації, для участі в заходах якої здійснюється виїзд, а також у разі виїзду на постійне проживання за кордон усиновленої іноземцями дитини – громадянина України, паспорт може бути оформлений до досягнення громадянином 18-річного віку.

Бланки паспорта громадянина Україна для виїзду за кордон виготовляються на замовлення центрального органу виконавчої влади і є документами суворої звітності.

Крім того, передбачено, що проїзний документ дитини видається територіальним органом центрального органу виконавчої влади, який забезпечує реалізацію державної політики у сфері громадянства.

Центральний орган виконавчої влади, який забезпечує реалізацію державної політики у сферах міграції (імміграції та еміграції), в тому числі протидії нелегальній (незаконній) міграції, громадянства, реєстрації фізичних осіб, біженців та інших визначених законодавством категорій мігрантів, і Міністерство закордонних справ України ведуть спільний облік бланків паспортів.

Нагадаємо, 24 січня Міністерство закордонних справ України заявило, що вимагання паспортів у громадян України під час круїзів не відповідає міжнародним нормам.

http://ua.korrespondent.net

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Українському ринку праці загрожує “дешева закордонна робоча сила”?

На міланське кладовище не пускають у міні-спідницях