in

МАУ відкрила пряме регулярне повітряне сполучення між Києвом і Чернівцями

У вівторок, 12 липня 2016 року, авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» виконала перший прямий регулярний рейс між Києвом і Чернівцями, розширивши таким чином географію польотів в Україні до дев’яти пунктів.

Рейси, які пов’язують Київ і Чернівці, виконуються щодня на сучасному літаку Embraer 145, які МАУ взяла у мокрий лізинг в авіакомпанії-партнера «Дніпроавіа». Завантаженість першого рейсу з Києва до Чернівців склала 100%, з Чернівців до Києва – 60%.

Розклад рейсів:
№ рейсу    Напрямок                Дні        Виліт    Приліт
PS041        Київ – Чернівці    1234567     20:40    21:55
PS042       Чернівці – Київ    1234567      07:00    08:15

Розклад нових рейсів в/з Чернівців ідеально підходить пасажирам, які здійснюють ділові подорожі в столицю України, а також бізнес клієнтам і туристам, які подорожують через Київ в міста України і ключові пункти Європи, Азії, США та країн СНД.

«Ми продовжуємо розвивати внутрішні авіаперевезення, планомірно розширюючи мережу МАУ в Україні, − зазначила Євгенія Сацька, корпоративний прес-секретар МАУ. − На даний момент через обмеження аеропорту Чернівців рейси виконуються на повітряному судні партнерської авіакомпанії. Сподіваємося, влада Буковини знайде фінансові ресурси і незабаром проведе модернізацію летовища, що дозволить Чернівцям приймати судна типу «Боїнг», а МАУ − запропонувати більшій кількості туристів та бізнес-пасажирів широкий спектр можливостей для подорожей до столиці України та далі».

Рейси за маршрутом Київ − Чернівці − Київ виконуватимуться цілорічно. У перспективі МАУ планує збільшити частотність на даному напрямку до 2 рейсів на день. Крім того, розглядається можливість виконання ряду прямих міжнародних рейсів з Чернівців.

Ціна квитка економічного класу в обидві сторони з урахуванням всіх зборів і податків − від 1376 грн., в одну сторону − від 647 грн. (ціни можуть змінюватися в залежності від коливань курсу гривні до долара США).
Квитки на рейси можна придбати на сайті, в касах і Контактному центрі МАУ, а також в офісах уповноважених агентств авіакомпанії.

Детальну інформацію про авіакомпанію МАУ можна отримати на сайті – www.flyuia.com

Прес-служба авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України»
Тел./факс: (044) 238 26 97,
E-mail: press.service@flyuia.com

___________________________________________

Більше новин:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Який трудовий договір потрібно мати, щоб виробити карту на проживання в Італії?

Італійська мова жестів. Вчимося говорити …руками