in ,

Після приїзду в Україну з-за кордону, усі невакциновані проходитимуть карантин

Усіх невакцинованих осіб, які приїжджатимуть до України, відправлятимуть на самоізоляцію. Також уряд планує створити пункти щеплення на прикордонних пунктах пропуску.

МОЗ пропонує посилити контроль під час перетину державного кордону через зростання в окремих регіонах світу та Європи випадків захворюваності на COVID-19, зокрема через штам “Дельта”.

Про це розповів міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: ВХІД У ГРОМАДСЬКІ МІСЦЯ В ІТАЛІЇ ДОЗВОЛЯТЬ ЛИШЕ ВАКЦИНОВАНИМ

“Усі невакциновані особи, які приїжджатимуть до України, повинні будуть пройти 14 днів самоізоляції, або сім днів, якщо після цього терміну отримають негативний ПЛР-тест”, — зазначив Ляшко.

Українці до 18 років та особи, що виїхали з країни до набрання постановою чинності, звільнятимуться від самоізоляції.

Своєю чергою прем’єр-міністр Денис Шмигаль наголосив на необхідності створення пунктів щеплень на прикордонних пунктах пропуску.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: В ІТАЛІЇ ПОЛОВИНА НАСЕЛЕННЯ ВЖЕ ВАКЦИНУВАЛАСЯ ВІД КОРОНАВІРУСУ

“Потрібно розгорнути пункти щеплення в аеропортах та наземних пунктах пропуску й максимально проводити вакцинацію. Цього тижня ми запускаємо п’ятий етап вакцинування. Вакцини в Україні достатньо для того, щоб щепити всіх охочих”, — зазначив очільник уряду.

Раніше Віктор Ляшко заявив, що незабаром Євросоюз дозволить в’їзд громадянам, які щеплені китайською вакциною CoronaVac.

Ми хотіли б залишатися із вами у контакті. Запрошуємо приєднатися до групи  у Facebook Українська газета – видання для українців в Італії

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 3 Середній: 3.7]

Що означатимуть наші сни цього тижня і чи будуть серед них віщі

В Україні змінено правила обміну валюти : які купюри не беруть і що з ними робити