in

Родичів заробітчан та туристів позбавлятимуть субсидій

Якщо працездатні українц понад 60 днів перебувають закордоном та декларують відсутність доходів, то сім’я втрачає право на отримання субсидій від держави.

Про це заявив під час брифінгу заступник міністра соцполітики Віталій Музиченко.

Так, стало відомо, що у разі того, коли працездатна особа перебувала за кордоном понад 60 днів, то є два варіанти, аби її сім’я в Україні не втратила право на субсидії. Перший спосіб це задекларувати дохід за кордоном, а другий – виключити її зі складу домогосподарства.

Читайте також: ВВЕДЕНО НОВУ АНКЕТУ ПАСАЖИРА, ОБОВ’ЯЗКОВУ ДЛЯ ПРИЇЗДУ В ІТАЛІЮ

При цьому винятком є службові відрядження, навчання за кордоном чи лікування. Якщо дитина навчається за кордоном, то достатньо подати документ, який це підтверджує, і її виключать зі складу домогосподарства. Відтак інформацію про її доходи і майновий стан не враховують при призначенні субсидій.

Читайте також: УКРАЇНЦІ В ІТАЛІЇ МОЖУТЬ ОНЛАЙН ОТРИМАТИ КВАЛІФІКОВАНУ ЮРИДИЧНУ ІНФОРМАЦІЮ

Проте, якщо зі складу домогосподарства виключити заробітчанина, це може стати серйозною проблемою. Адже якщо людина перебуватиме за кордоном понад 60 днів, родина може втратити право на субсидію.

Ми хотіли б залишатися із вами у контакті. Запрошуємо приєднатися до групи  у Facebook Українська газета – видання для українців в Італії

ё
Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 3 Середній: 5]

Українці в Італії можуть онлайн отримати кваліфіковану юридичну інформацію

Поліція затримала черговий бус з Італії і вилучила усі посилки заробітчанок