in

Єврокомісія виділила Україні 105 млн євро на впроваження реформ

Європейська Комісія (ЄК) схвалила фінансовий пакет для підтримки державного управління, регіонального розвитку, енергоефективності та охорони навколишнього середовища в Україні в 2011 р. на 105 млн дол. Про це повідомляє прес-служба ЄК.


На реформу державного управління ЄК виділила Україні 70 млн євро, на підтримку політики регіонального розвитку – 20 млн євро.
Комісар ЄС з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефан Фюле заявив: “ЄС обіцяє підтримувати реформу державного управління в Україні. Прозорі, належно функціонуючі інститути та адміністративні процедури у відповідності з європейськими стандартами є фундаментальними для зусиль України в політичній асоціації та економічній інтеграції з ЄС”.

Обсяг фінансування програми розвитку енергоефективності складе 15 млн євро. Кошти будуть направлені на підтримку зусиль України зі скорочення споживання енергії через внесок до Фонду східноєвропейського партнерства з енергоефективності та навколишнього середовища (також відомого як “Шведська ініціатива”). Це повинно призвести до зниження викидів СО2 та інших парникових газів. Приміром, підписавши європейську Угоду мерів, 16 великих міст України взяли на себе зобов’язання до 2020 року скоротити викиди СО2 більш ніж на 20% через імплементацію планів дій зі сталої енергетики, підтримуваних ЄС.

http://www.rbc.ua

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

У передмісті Риму загорілися українські фавелас

Рівноправ’я жінок в Італії