in

Саміт Україна-ЄС відбудеться 25 лютого

alt   Вперше за 15 років щорічний саміт Україна-ЄС цьогоріч не відбудеться

До такої домовленості прийшли президент України Віктор Янукович і президент Європейської комісії Жозе Мануель Баррозу під час телефонної розмови.

Президент України Віктор Янукович і президент Європейської комісії Жозе Мануель Баррозу погодили дату проведення саміту Україна – ЄС – захід відбудеться 25 лютого 2013 року у Брюсселі.

Як повідомляє прес-служба глави держави, така домовленість була досягнута у телефонній розмові між Януковичем і Баррозу.

Сторони також обговорили широке коло питань двостороннього співробітництва України та ЄС, відзначає прес-служба.

Як відомо, останній саміт Україна-ЄС відбувся у грудні 2011 року в Києві. Тоді лідери Європейського Союзу не стали підписувати Угоду через проблеми з демократією в Україні.

Черговий саміт Україна-ЄС повинен був відбутися в Брюсселі у грудні 2012 року, проте був перенесений “на початок 2013 року” і саме з ініціативи ЄС. Офіційна причина – Євросоюз хотів дочекатися змін в українському політикумі в результаті формування нової більшості в Раді після парламентських виборів.

В даний час в Євросоюзі сподіваються, що підписання стане можливим у листопаді 2013 року, проте для цього Україна має виконати ряд умов: припинити виборче правосуддя і провести реформи, закладені в порядку денному асоціації.

Сьогодні раніше президент Віктор Янукович заявив, що до підписання Угоди залишився один крок. “Переконаний, що за наявності політичної волі обох сторін ми зможемо його  зробити”, – сказав Янукович.

http://tvi.ua/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Українські іммігранти з усієї Італії здійснять паломництво до гробу св. апостола Павла

Податок на обмін валют не стосуватиметься “заробітчан”