in

МАУ отримала новий літак Boeing

20 липня 2016 року парк авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України» поповнився ще одним новим сучасним повітряним судном Boeing 737-800 NG, виробленим на заводі концерну Boeing в Сієтлі, США.

Нове судно Boeing 737-800 NG пасажирською ємністю у 186 крісел пройшло офіційну процедуру реєстрації в Україні та отримало реєстраційний номер UR-PSR. Разом з даною поставкою парк літаків Boeing 737 NG збільшився до 18 літаків, а загальна кількість суден у складі флоту МАУ зросла до 37-ми.

«Прибуття абсолютно нового літака Boeing 737-800 NG – знакова подія для авіакомпанії МАУ зокрема і України в цілому. Це чи не єдина поставка такого повітряного судна з початку кризи і, відповідно, одна з найбільших одноразових інвестицій в українську компанію, – страхова вартість літака складає 50 мільйонів доларів США», – зазначила Євгенія Сацька, корпоративний прес-секретар МАУ.

Повітряне судно UR-PSR є шостим з дев’яти літаків Boeing 737-800 NG, запланованих до поставки в рамках програми розширення й оновлення флоту МАУ в поточному році.

Поставка даного судна була запланована на початок липня. Однак, зважаючи на певні дії по відношенню до МАУ, в тому числі обшуки корпоративних офісів авіакомпанії інспекторами одного з державних органів, міжнародними інвесторами було проведено низку додаткових перевірок.

Перевірки показали, що МАУ працює згідно з українським та міжнародним законодавством і повністю відповідає всім міжнародним стандартам і вимогам. Відповідно, угода була затверджена. Проте, поставка літака була затримана, що спричинило нестачу пасажирської ємності парку МАУ в високий сезон і пов’язані з цим збої в розкладі.

У четвер, 21 липня, новий літак буде введений в комерційну експлуатацію і виконає перший рейс за маршрутом Київ – Ларнака – Київ.

Докладну інформацію про авіакомпанію МАУ можна отримати на сайті – www.flyuia.com

Прес-служба авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України»

_______________________________________

Більше новин:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Chi l’ha visto Іванну Атаманюк?

Дітям іноземців видаватимуть індивідуальний дозвіл на проживання