in

З Консульською службою України можна буде спілкуватися у Facebook

Ми хочемо розповісти більше про себе. Хочемо почути вас і бути почутими – стверджують у Департаменті консульської служби МЗС України

‪МЗС‬ України останні два роки активно використовує соціальні мережі для інформування про важливі події зовнішньополітичного життя нашої держави, ситуацію в Україні та світі, діалогу з суспільством, реалізацію різноманітних проектів та ініціатив. На сьогодні ми маємо свої представництва у всіх популярних соціальних мережах і пишаємося тим, що входимо до 5-ки світових лідерів – активних дописувачів Твіттера.

8 лютого 2016 року наша присутність в соціальних мережах збільшилась на одне представництво – Департамент консульської служби (ДКС) МЗС відкрив свою сторінку у Facebook. Головними завданнями роботи наших консулів є захист прав та надання допомоги юридичним особам та громадянам України за кордоном. Основною метою започаткування сторінки Консульської служби України у Facebook є діалог з громадянами і оперативне поширення інформації, яка стосується консульських питань.

«Сьогодні ми відкриваємо у Facebook сторінку Департаменту консульської служби МЗС України, яка, сподіваємося, зробить наш з вами діалог конструктивним, корисним і дружнім. Ми хочемо розповісти більше про себе. Хочемо почути вас і бути почутими. Ми хочемо, щоб ви відчували себе більш захищеними в будь-якій точці світу і знали, що ми цілодобово працюємо саме для вашого спокою, впевненості і комфорту», – зазначено у вітальному слові новоствореної сторінки. Запрошуємо всіх зробити ще один крок до співпраці і діалогу та підписатися на сторінку Департамент консульської служби МЗС України.

Зайти на сторінку Консульської служби можна ТУТ

Джерело: МЗС України

____________________________________________

Більше новин:

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Дивовижний імбир: запашний корінь чи універсальні ліки?

Діяльність візових центрів в Україні