in

В Мілані розгорнули банер “Свободу Тимошенко”

alt   За ініціативи голови Солом’янської організації “Батьківщина” банер “Свободу Юлі” розгорнуто в Італії, в Мілані, на центральній площі біля Собору Дуомо. Про це голова Солом’янської партійної організації Тетяна Хитрик повідомила на своїй сторінці в мережі Facebook, передає УНН.

Акція проходила більше години і за цей час зібрала не лише десятки прихильників лідера опозиції Юлії Тимошенко, а й міліціянтів, які не лише привітно поставились до українців, а й охороняли проведення мітингу від провокацій.

“Це дев’яте місто Європи, восьма країна, в якій було розгорнути такий банер і цікаво, що не лише італійці, а й гості цієї прекрасної країни знають про проблеми України, а головне – не розуміють, чому до цього часу Тимошенко за ґратами. Приміром, члени спортивного клубу з лижного катаннюя із Швейцарії, не лише знають про проблеми нашої країни, а й прагнуть, аби Україну швидше прийняли до Євросоюзу, що дасть змогу вирішити проблеми з узурпацією влади”, – йдеться в повідомленні голови Солом’янської організації “Батьківщина”.

Нагадаємо, банер із Тимошенко було розгорнуто у Франції — на парижській Ейфелевій вежі, у Нідерландах на площі Дам, що у Амстердамі та у Брюселі, у Польщі – Варшавський аеропорт Шопен, у Чехії на центральній Староместській площі, що у Празі, у Греції – біля Акрополя та на найвищій точці міста Афіни – горі Лікавіттос, у Болгарії – на центральній площі міста Софія, біля будинку уряду, в Італії, в Мілані, на центральній площі біля Собору Дуомо.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Папа Римський Франциск офіційно зійшов на Святий престол

Що-що у тарілці лежить? Правда та міфи про харчування