in

“Свободівець” хоче захищати в Раді права трудових мігрантів

   Нардеп від ВО “Свобода”, заступник голови комітету із питань євроінтеграції Олег Панькевич ініціює створення у Верховній Раді підкомітету із захисту прав українських трудових мігрантів.

Про це сказано в повідомленні Львівської обласної організації “Свобода”, повідомляють “Українські новини”.

На думку Панькевича, українська влада недостатньо піклується про підтримку зв’язків з українською діаспорою.

“Контакти з українцями за кордоном у культурній, економічній, бізнес-сферах дуже важливі, адже мова йде про близько 20 мільйонів людей, які належать до нашої діаспори. На жаль, держава не надто піклується про ці питання. Ще більше проблем із захистом прав трудових мігрантів, які переважно не мають підтримки від українських дипломатичних представництв, а також від влади держав, у яких перебувають, оскільки Україна не піклується про укладення відповідних угод з урядами європейських країн”, – цитують у повідомленні його слова.

На думку Панькевича, необхідно формувати законодавство про трудових мігрантів, розробляти державні програми підтримки працівників, які передбачали б одержання освіти, соціальний захист, легальне працевлаштування.

Депутат підготував проект постанови Верховної Ради про створення підкомітету зі зв’язків із українцями у державах ЄС і захист трудових мігрантів. Проект буде внесено на розгляд сесії.

http://www.pravda.com.ua

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Ольга Пояркова: «Люблю дарувати людям радість»

Проживання в країнах ЄС з італійським пермессо