in

В Неаполі розстріляли українця

24 грудня, саме на католицький Святвечір, на одному з різдвяних базарів у Неаполі вбили громадянина України, 52-річного Олександра Кебу, який іще 1999 року в’їхав на територію Італії за туристичною візою і залишився нелегально працювати.

В одному з найкримінальніших міст Європи — Неаполі — напередодні католицького Різдва невідомі зловмисники розстріляли просто неба українського громадянина.

 

Як повідомляють інформагенції, інцидент трапився на одному з різдвяних ринків, поблизу Центрального вокзалу. Напередодні 52-річний українець Олександр працював на ринку. Коли його товар зачепило авто, Кеба вирішив з’ясувати стосунки з водієм. Розпочалася бійка. Водій пообіцяв помститися. А через деякий час після цього інциденту українця вбили. В той день Кеба разом зі своєю дружиною перебував на базарі, невідомі злочинці під’їхали до пари на моторолері, вистрелили кілька разів у чоловіка з пістолета та втекли з місця події. Коли туди під’їхала швидка допомога, Олександр Кеба був уже мертвий.

Рівень злочинності в Неаполі останнім часом є однією з головних причин занепокоєння італійського уряду. Цієї осені був створений спеціальний комітет при МВС Італії, за діяльністю якого пильно слідкує президент Джорджо Наполітано, уродженець Неаполя.

Реалізуйте своє право голосу на виборах Президента України!

Українське Різдво в Італії