in

Жахлива дитяча смерть

Помеція. На італійській автостраді знову пролилася кров. Цього разу жертвою дорожно-транспортної пригоди стала п’ятирічна дитина.

ЇЇ життя обірвалося коли разом із мамою, братиком та сестричкою вони йшли пішохідним переходом, повертаючись із пляжу. Це трапилося на морській набережній Медуза у Торваяніці, містечку на півднi від Риму. Сім’я Нури Сієф жила у Римі: батько – єгиптянин, що вже 30 років проживає в Італії і є власником ресторану у столиці, мати – українка.

Трагедію спричинив двадцятирічний італієць за кермом Hyundai Atos. Після наїзду хлопець вийшов із машини, щоб допомогти дівчинці, проте її стан одразу ж виявився тяжким. Швидка допомога відвезла дитину до лікарні Джемеллі у Римі. Вночі Нура впала у кому, а наступного дня помела від важких травм. Водія звинуватили в вбивстві та конфіскували автомобіль. Карабінери збирають свідчення для підтвердження версії, що трагедія сталася через те, що молодик обігнав автомобіль, який зупинився перед зеброю, щоб пропустити сім’ю.

Трирічний хлопчик, дитина українських батьків, народжена в Італії, помер у Чіро Маріна (провінція Кротоне), від травм, завданих масивними металевими воротами, що зійшли з рейок. Інцидент трапився у крамниці господарських товарів, де працював батько жертви. Хлопчик із матір’ю заходив у магазин, несподівано ворота відчепилися від основи і впали на малого. Дитину негайно відвезли до лікарні у Кротоне. Медики констатували травми черепа та грудної клітини. На місце події прибули карабінери, які намагалися з’ясувати причину падіння воріт.

 

За матеріалами італійської преси

підготувала М.СОРОНЕВИЧ

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Брас знімає порнофільм у форматі 3D

Підрозділи, які займаються питаннями легалізаціі сповільнили роботу