in

Поблизу Неаполя по-звірячому вбили українку

alt   У містечку Поджомаріно, що неподалік італійського Неаполя випадковий автомобіліст побачив у калюжі крові труп 23-річної громадянки України (за італійськими документами – Sofia Zerebreska).

Вона лежала на животі, а її спина уся була поколота кухонним ножем, який потім устромили їй у спину. Жінка була добре одягнена. Місцеві слідчі припускають, оскільки лісочок неподалік – улюблене місце “професійної діяльності” місцевих повій, тож, цілком ймовірно, що смерть жінки може бути пов’язана з такою діяльністю.

Поліція також повідомила, що на тілі жінки не було слідів сексуального насильства або спроби зґвалтування. А на ймовірне заняття проституцією вказує той факт, що, за опитуванням повій з країн Східної Європи, які працюють у цій місцевості, українка була відома в певних колах під іменем Еріка.

До слова, також сьогодні з’явилося повідомлення, що 55-річного анестезіолога з Горлівки Сергія Мовчана знайшли з кулею у грудях в місті Солвезі, що в Замбії. Тіло знаходилося в лікарні, де Мовчан працював останні 8 місяців.
 

http://24tv.ua/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Український дитсадок в Римі приймав авторів сучасних книг для дітей

Підтримайте Злату Огневич на Євробаченні