in

Покарана несправедливість

В апеляційному суді Мілану підтверджено вирок чотирьом агентам муніципальної поліції за несправедливе затримання та насилля над двома українками

Апеляційний суд Мілану визнав справедливим вирок що передбачає позбавлення волі чотирьох агентів місцевої муніципальної поліції. В 2004 році, на центральному залізничному вокзалі міста, вони заарештували із перевищенням службових обов’язків двох українок. Жінок відвезли у відділок поліції та, щоб оправдати свої вчинки, склали фальшивий акт подій.

Усе сталося під час контролю за нелегальною вуличною торгівлею, у березні 2004 року. Арешт громадянок України провели комісар та агент локальної поліції. Одна із них тоді була студенткою університету. Нанісши побої, погрозами та силою змусили жінок зайти до поліцейського фургону.

Після прибуття до відділку, комісар наказав колегам скласти фальшивий акт подій, у якому жінок звинувачували у нелегальному продажі пива.

На основі розслідування, суддя Грації Паделли,15 липня 2008 року винесла вирок усім чотирьом підозрюваним: 3 роки позбавлення волі для комісара поліції, 2 роки і 9 місяців для агента та по 8 місяців авторам фальшивого акту. Представників органів правопорядку звинуватили у наклепі, перевищення службових обов’язків, несправедливості та насиллі.

У липні 2010 року вирок було підтверджено усім чотирьом засудженим.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Неймовірний улов спіймав італійський рибалка Роберто Годі

Італійці готові співпрацювати з волинянами…