in

Поламана іграшка

Для багатьох жінок мрія знайти щасливе життя за кордоном перетворюється в пекло.
У Ліворно, росіянка Наталія померла, після коми, від побоїв свого співмешканця

 

Як почалася любовна історія між Рафаеле Пелічча та Наталією? З смс? Із запрошення на вечерю? З подарунка? З поцілунка?

Він – дрібний підприємець у Ліворно, вважав себе впливовим і важливим. Вона – 29 річна росіянка – “баданте”, іграшка, у руках італійця, яку можна поміняти у будь-який момент.

Звичайно, їхні стосунки не почалися із побоїв і приниження. Брутальне ставлення прийшло пізніше. Усім у домі керував він – 35-річний неаполітанець. Ця любов стала пасткою, а мрії перетворилися у жахіття.

Чому Наталя була переконана в їх любові? Буває, що жінка помилково сприймає агресію за прояв почуттів, а нездорові ревнощі за прив’язаність, шукаючи вину у власних вчинках: я цього заслужила, розсердила замість того щоб підтримати, слідувати його інтересам. Очі відкриваються лише із часом, коли розумієш що це – не любов, а зверхність, пригнічення особистості.

Для молодої жінки далеко від родини, без даху над головою, що у чужій країн може розраховувати лише на випадкові заробітки, знайти в собі сили щоб розірвати цей зв’язок було нелегко. Що вже й казати про заяву до поліції… Рафаеле ж не хотів відмовлятися від тілесних задоволень і відчуття влади над беззахисною жінкою.

Наталене прозріння прийшло із запізненням – вона вирішила втекти від свого ката. А той відчув себе висміяним, полишений безрідною іноземкою.

Жінка повернулася в дім щоб забрати останні речі, подруга, що супроводжувала її, захистити не зуміла. На Наталю посипалася злива ударів. Цього разу насильство було тваринним і стало останньою сторінкою помилкового вибору. У руках Рафаеле з’явилася металічна статуетка, якою він проламав череп та грудину бідолашної. За викликом подруги Наталі, приїхала поліція. “Io sono un bravo ragazzo” – сказав Пелічча у свій захист під час того, як його заарештовували за спробу убивства.

Наталю терміново госпіталізували та провели дві операції щоб зменшити наслідки переломів. Із спотвореним обличчям, із понівеченим тілом вона вона кілька днів боролася за життя. Та травми були надто важкими. Наталя Лук’янова померла у лікарняному ліжку реанімаційного відділу, залишивши в Україні двійко дітей…

Іграшка хотіла стати недосяжною, тому Рафаеле розтоптв її.

Олександра КЛІЩ

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

20-а річниця українсько-кубинської Програми з реабілітації та лікування дітей, постраждалих внаслідок Чорнобильської трагедії

Азаров скасував новий зразок закордонного паспорта