in

Справа Марківа: суд ініціював відкриття справи проти ще одного українця

Суд в італійському місті Павія постановив направити до прокуратури Риму подання щодо відкриття справи проти керівника бійця Національної гвардії Віталія Марківа, народного депутата Богдана Матківського – про це повідомив 13 липня посол України в Італії Євген Перелигін.

За словами дипломата, Матківський був на суді, де оголосили вирок Марківу, однак повернувся до України 13 липня, пише Радіо Свобода.

«Пан Богдан вчора з метою підтримки Віталія був присутній на суді, жодним чином не продемонстрував хвилювання чи будь-яке занепокоєння через таке безглузде рішення і сьогодні вже повернувся в рідну Україну. Єдине що, нам прийшлось перебрати багато варіантів де «переходити кордон», але врешті-решт у супроводі консулів на світанку наш захисник, а нині народний депутат, пройшов всі формальності в аеропорту Бергамо і вилетів до Києва», – повідомив посол.

Читайте також: «Рішення суду Павії спонукає не вірити італійському правосуддю» – адвокат про вирок Марківу​

Богдан Матківський є позафракційним депутатом Верховної Ради, обраним за одним із мажоритарних округів Львівської області.

Суд в італійському місті Павія 12 липня визнав винним і засудив до 24 років ув’язнення бійця Національної гвардії України Віталія Марківа, обвинуваченого у причетності до загибелі італійського журналіста Андреа Роккеллі під Слов’янськом у 2014 році.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков назвав вирок несправедливим і заявив, що він буде оскаржений.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

СБУ затримала митників, які брали хабарі з ”італійських бусів”

Допоможіть знайти людину. В Італії зник закарпатець