in

Суд зобов’язав повернути назад дитину, яку мати вивезла з Тернопільщини в Італію

Суд зобов’язав повернути в Україну дитину, яку мати, без згоди та відома колишнього чоловіка, вивезла з Тернопільщини за кордон – в Італію.

«До нас звернувся житель Тернополя. Його малолітнього сина за кордон вивезла колишня дружина. Жінка, без згоди та відома батька, одноосібно змінила країну проживання їх восьмилітнього сина», – повідомили у Тернопільському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Читайте також: У травні в Італії у ДТП загинули українки

В добровільному порядку жінка повернути дитину відмовилась, таким чином незаконно утримуючи дитину на території іншої держави та не даючи можливості батьку брати участь у вихованні сина.

Надання безоплатної вторинної правової допомоги доручено адвокату Ірині Гавдяк, яка підготувала заяву до суду про визнання незаконним переміщення та утримання на території країни тимчасового перебування дитини, забезпечення повернення її до постійного місця проживання.

Читайте також: Українець позбувся «Спринтера» через контрабанду сигарет до Італії

Судові засідання даної справи проводились у режимі відеоконференції. Проте, відповідачка, належним чином повідомлена про розгляд справи, не з’являлась в судові засідання і не надавала суду жодних документів.

Вимоги адвоката задоволено судом повністю, права батька та дитини захищено. Суд зобов’язав колишню дружину повернути малолітню дитину до постійного місця проживання в Україні.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

У квітні в Італії у ДТП загинули дві українки

Син Авакова зіграв пишне весілля на курорті в Італії