in

Нехитрою аферою з ДТП дружину італійського ювеліра обікрали на 10 мільйонів євро

   У Мілані група грабіжників викрала унікальні коштовності на суму 10 мільйонів євро. Про це повідомили місцеві ЗМІ з посиланням на джерела в правоохоронних органах.

Як інформують Українські новини, ймовірно, грабіжники є вихідцями з Латинської Америки.

Жертвою зухвалого пограбування стала 52-річна Роза Марія Буччеллаті, дружина голови всесвітньо відомої фірми Buccellati, сама назва якої вже біля ста років є символом італійського стилю в ювелірному мистецтві.

Напад було вчинено 13 травня, коли жінка поверталася на своєму автомобілі після завершення виставки антикваріату, яка проходила в самому центрі Мілана. На передньому сидінні машини поруч із собою вона розмістила невелику валізку, у якій перебували біля ста рідкісних ювелірних виробів сімейної фірми.

Перед в’їздом у гараж автомобіль Буччеллаті зненацька протаранила інша машина, з якої вийшла жінка і стала вибачатися за завдані збитки. Поки винуватниця ДТП відвертала увагу господарки, її спільник вихопив із салону валізу з коштовностями і миттєво зник. Винуватниця аварії також зникла.

Трохи більш як рік тому співробітники французької поліції виявили у водостічній системі одного з будинків у передмісті Парижа частину прикрас і коштовностей, викрадених наприкінці 2008 року з бутика Harry Winston.

http://www.expres.ua/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Наркоманами стають діти заробітчан

Допоможіть знайти Рижкову Світлану Євгенівну