in

В фургоні українців знайдено 15 кілограм контрабандних цигарок

   Ламеція Терме. Двох громадян України Тодора К, 52, і Георге В, 55 років, було арештовано за контрабанду тютюнових виробів карабінерами Катандзаро на автостраді Салерно-Реджіо Калабрія.

Перебуваючи на посту, карабінери зауважили вантажівку з іноземними номерними знаками, що на високій швидкості їхала у південному напрямку. Зупинивши транспортний засіб для перевірки, патруль виявив на борту чотирьох громадян України, в тому числі одну жінку. Їх нервова поведінка, та нетерпляча реакція на запитання щодо вантажу, викликала підозри.

Водій та його напарник заявили що перевозять речі співвітчизників, що проживають в Італії.
Провівши ретельний обшук, слідчі виявили добре заховані, у подвійному дні фургона, 771 пачок іноземних тютюнових виробів, загальною вагою понад 15 кілограмів. Серед товарів, що перевозили у фургоні було виявлено 16 пляшок української горілки без акцизного маркування, передбаченого законодавством для перевезення через кордон  40-градусного алкоголю.

Враховуючи кількість знайденого тютюну (сигарета важить лише один грам), поліція заарештувала водіїв транспортного засобу. Тодора К, і Георге В, притягнуто до відповідальності за організовану контрабанду цигарок, з обтяжуючою обставиною приховування злочину з метою уникнення поліцейських перевірок, а також використання автомобіля третіх осіб.

Маріанна Сороневич

Читайте також:

Викрито організацію, яка займалася нелегальним ввозом цигарок

Нелегалів в Італії стали перевозити шикарними яхтами

Колеса, нашпиговані цигарками

Поліція конфіскувала 250 кг контрабандних українських цигарок

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Італійський Інтерпол не підтвердив затримання екс-зятя київського мера

Розшукую, щоб подякувати