in

Українка продала у рабство 150 своїх земляків

  Жінці дали 5 років за продаж у рабство 150 земляків Жінці дали 5 років за продаж у рабство 150 земляків

За чотири роки жителька Чернігівської області продала в трудове рабство близько 150 українців.

Постраждалі спокусилися на обіцяну зарплатню у тисячу доларів, повідомили у СЗГ УМВС України в Чернігівській області, передає newsru.ua.

Підприємлива жінка вишукувала незаможну молодь працездатного віку і вербувала їх на сільгоспроботи до Воронезької області Росії. Аби потенційні заробітчани погоджувалися їхати до сусідньої держави, та обіцяла їм пристойні умови праці й проживання.

Як повідомили у відомстві, жінка власним коштом везла робітників до сусідньої держави, де передавала селян місцевому фермеру. Він розплачувався за рабів і тут же відбирав у них паспорти. Робітників примушували працювати на збиранні врожаю та посилено охороняли. Проживали заробітчани в сараї на території колишнього колгоспу – чоловіки і жінки разом, без води і туалету.
У Чернівцях іноземець намагався переправити за кордон дівчину у сексуальне рабство

Після 3-4 місяців експлуатації робітників переправляли в Україну без будь-якої оплати праці, при цьому залякували, аби жертви не зверталися в міліцію.

Але все-таки громадяни вирішили, що жінка повинна бути суворо покарана та звернулися до відділу боротьби з торгівлею людьми управління карного розшуку УМВС України в Чернігівській області.

Як результат – у 2012 році стосовно торгівки “живим товаром” відкрили 16 кримінальних проваджень за частиною 2 статті 149 Кримінального кодексу України (торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини) – караються позбавленням волі на строк від 5 до 12 років з конфіскацією майна або без такої. Суд відправив її за ґрати на 5 років.

http://vidido.ua/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Італія прощається з жертвами автобусної катастрофи

Заробітчанство – це вже як спорт, як рулетка?