in

Вартість української дитини – 25 тисяч євро

У 2009 році літнього італійського подружжя підприємців у Черваро з’явився дитина. Щасливі батьки стверджували що хлопчик – їх натуральний син, проте не володіли документами, що засвідчують народження дитини, та запис до анаграфічного центру.  Після заяви педіатра, що запідозрила неладне, у справу втрутилася поліція.

Дворічне розслідування справи призвело до домашнього арешту шести осіб. Серед них – натуральна мати дитини, 21 річна українка, що проживала в Теверола (Казерта), двоє італійців із Казалуче (Казерта), адвоката із Аверси, що намагався якимось чином легалізувати усиновлення та двоє громадян Росії із звинуваченнями сприяння злочину, придушення громадянського стану неповнолітніх та ні.

У ході розслідування стало відомо що біологічна матір дитини приїхала в Італію незадовго до пологів. Продаж дитини відбулася у Венеції. Подружжя італійців, які в минулому безуспішно намагалося мати дітей, погодилося заплатити за малюка 25 тисяч євро. Перший транш у розмірі 15 тисяч було внесено під час передачі дитини, а інші 10 тисяч повинні були бути оплачені після завершення оформлення документів.

Маріанна Сороневич

Читайте також:

Українка продала сина літній італійській парі

Тревізо. Подружню пару італійців звинувачують у нелегальному усиновленні в Україні

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Як отримати субсидію на природний газ

Що це – глум на замовлення чи «Експрес» пішов на панель?