in

Українку, яку вбили в Італії, уже майже 3 тижні не можуть поховати

   Тіло Тетяни Корупятнік ось вже 19 днів перебуває в морзі містечка Бранкалеоне в Італії. Навіть після упіймання вбивці, експертизи та слідчих заходів рідні не можуть поховати жінку на батьківщині під Кременчуком.

41-річна Тетяна Корупятнік сім років працювала в Італії, отримала там громадянство. Була кондитером, барменом, доглядальницею.

Наприкінці вересня планувала відвідати рідних і вже зібрала валізи, але так і не приїхала. 16 вересня її знайшли вбитою в заростях очерету на узбережжі, — повідомляє Комсомольська Правда.

Злочинця зловили швидко. Молодий хлопець з неблагополучної сім’ї зізнався, що згвалтував жінку, а потім вбив. Щоб приховати сліди, підпалив тіло. Але йшов дощ і загасив вогонь, обгоріле тіло швидко упізнали.

— П’ятого жовтня вже все було готове для похорону, але маму так і не доставили до “Борисполя”, – розповіла донька загиблої Юлія Станішевська, – Виявилося, мерія Бранкалеоне не сплатила, як обіцяла, витрати похоронного бюро.

Після вбивства знайомі Тетяни Корупятнік пікетували мерію Бранкалеоне, після чого мер пообіцяв оплатити доставку тіла в Україну. Але замість того, щоб виділити похоронному бюро необхідну суму з міськбюджету, влада вирішила зібрати з городян пожертвування.

— У мене є зв’язок тільки з консулом України в Італії. Він повідомив, яким чином збирають кошти. В італійських церквах розставили кошики для пожертв. Коли збереться потрібна сума — невідомо, — зітхає Юлія. — Похоронне агентство з Неаполя вже навіть знизило вартість перевезення з шести тисяч євро — майже вдвічі. Але скільки вже зібрали грошей, мені не говорять. Просять чекати.

Дочка загиблої сама б вирушила до Італії, але, на жаль, у неї немає навіть закордонного паспорта. А на оформлення візи та необхідних документів може піти багато часу.

http://vikna.if.ua/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Італія міняє Україну на Китай

Італійських ловеласів вдарили по найдорожчому