in

У Римі поліція затримала 37 громадян Грузії, що входили в унікальну банду злодіїв-домушників

   В італійській столиці поліція знешкодила велике угруповання грабіжників, які здійснювали крадіжки з проникненням в житло. Всього в банду входили понад 50 уродженців Закавказзя, у тому числі жінки.

У ході спецоперації в Римі карабінерами були схоплені 34 чоловіки і три жінки. Всі вони виявилися громадянами Грузії.

Як зазначає Giornalettismo, злочинці проникали в будинки в Римі і його околицях, не залишаючи слідів злому на замках останнього покоління. “Ідеальні” відмички, імовірно, виготовлялися в Грузії і звідти надходили злочинцям до Італії. У справі фігурують десятки кримінальних епізодів.

При обшуках у затриманих вилучено викрадене золото і срібло, гроші, годинники, портативні комп’ютери на загальну суму близько двох мільйонів євро. Значна частина викраденого повернута потерпілим, пише SkyTG24.

За останні місяці це вже друга масштабна спецоперація в Італії з затримання грузинських злодіїв. У березні були спіймані 14 членів того ж грузинського злочинного угруповання.

Додамо, що спіймані злочинці використовували техніку так званого “кі бампінга” (від англійського key bumping – “удари по ключу”). Вона полягає в тому, щоб зафіксувати ключ в певному положенні, а потім кількома ударами по ньому вивести з ладу запірну систему. Причому відеоінструкції, як зламувати таким чином замки, можна знайти в інтернеті. Такий спосіб злому замка використовується з 1970-х років.

http://news.finance.ua/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Десятки футбольних клубів Італії підозрюють в ухиленні від сплати податків

Труп невідомого виявився українцем