in

За переправку мігрантів закарпатця засудили на 5 років, його спільників — на 3

Днями вступив в законну силу вирок Ужгородського міськрайонного суду стосовно трьох громадян України – організаторів каналу незаконної міграції через державний кордон України.

У червні 2007 року на залізничній станції “Пороги”, що знаходиться у безпосередній близькості до українсько-словацького кордону, співробітники спецпідрозділу Управління СБУ в Закарпатській області затримали 14 громадян РФ, вихідців з Республіки Інгушетія.

Незабаром оперативники виявили причетних до цієї оборудки осіб – ужгородця “С”, який в минулому вже неодноразово потрапляв у поле зору СБУ за вчинення аналогічних злочинів і був засуджений, та мешканців Великоберезнянського району “Ж” та “Б”. В ході слідства   було встановлено відповідний протиправний механізм. Так, нелегальні мігранти прибули з м. Києва до Ужгорода, де їх зустрів керівник злочинної групи “С” і забезпечив їхнє таємне проживання та харчування. У подальшому вказаний громадянин передав групу іноземців своєму спільнику “Б”, який особисто брав участь у їх супроводженні на потязі до залізничної станції “Пороги” Великоберезнянського району. У функцію іншого члена групи “Ж” входило безпосереднє переправлення незаконних мігрантів на територію Словацької Республіки.

Ужгородським міськрайонним судом зловмисників визнано винними у вчиненні злочину передбаченого ч.2 ст.332 КК України. Організатору злочинної групи призначено покарання у вигляді 5 років 6 місяців позбавлення волі, його спільникам – 3 роки.

РІО за матеріалами прес-служби УСБУ в Закарпатській області

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

В Італії можуть позбавити волі строком до 2-х років або оштрафувати до 2 тис. євро за носіння мусульманського одягу, що закриває обличчя

Несправедливе звільнення з роботи в Італії