in

Жахлива історія української рабині в Неаполі: деспота засуджено на 8 років

Вісім років в’язниці за насильство над українкою присудив суд Неаполя місцевому жителю, повідомляє Il Mattino.

В 2013 році неаполітанцю L.R. вдалося завоювати симпатію жінки-іноземки та зробити її своєю рабинею. Вона щойно прибула в Італію з України у пошуках щастя. У чужій країні не мала підтримки родичів чи друзів.

Їх спільне життя обернулося для українки насильством, утисками і приниженням. Італієць заборонія їй виходити з дому, погрожуючи їй смертю. П’яний, змушував проти волі займатися сексом, годинами прив’язував до перил, не даючи навіть сходити в туалет. Відібравши паспорт, змушував жінку жебракувати, відбиравши усі гроші для купівлі спиртних напоїв.

Читайте також: Захист від домашнього насильства в Італії

Садиста було заарештовано в лютому 2015 року, після того, як він жорстоко побив українку, завдавши їй тяжких тілесних ушкоджень що довели нещасну до госпіталізації.

Після виписки із лікарні, жертва почала ховатися, боячись погроз з боку членів сім’ї мучителя. Завдяки скоординованій діяльності прокуратури, поліції вдалося розшукати її і поселити в захищеному місці. Жінка дала свідчення, які зробили можливим суд та вирок – вісім років позбавлення волі для її деспота.

Шановні українки, якщо ви потрапили у скруту в Італії, ви можете звернутися за допомогою у дипломатичні установи України в Італії, а також у поліцію чи до карабінерів НАВІТЬ ЯКЩО ВИ НЕ МАЄТЕ ДОЗВОЛУ НА ПРОЖИВАННЯ. Або звернутися на гарячу лінію для жінок – жертв насилля “Ти не самотня”

Або на “Рожевий телефон” проти будь-якої форми насильства.

_____________________________________________

Більше новин:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Українця зарізали на автостраді П‘яченци. Затримано підозрюваного в убивстві

“Обережно! Нелегальна подорож!”