in

Італійська поліція полює на контрабанду українських бусів заробітчан

Італійська поліція регулярно зупиняє “бусики заробітчан”, які не мають відповідної міжнародної ліцензії, завантажені товарами без опису та акцизів, та штрафують у розмірі до 5 000 євро.

 

9 жовтня патруль поліції Polontrada у Varallo зупинив звичайний білий фургон. Його багажне відділення виявивлося заваленим сумками і коробками. Це не здивувало поліцейських, вони добре знають, що такими білими бусами українці в Італії пересилають подарунки своїм родичам в Україну. Їх ще називають «furgoni delle badanti» – фургони доглядальниць, за основною професією, якою зайнято українських мігрантів. Водія транспортного засобу зупинили під час того, як він майже закінчив об’їзд клієнтів та збір пакунків. На українця наклали штраф у розмірі 2000 євро, було сплачено готівкою.

Цей вид перевізницьких послуг, вже роками є частиною життя заробітчан, тим не менше він є нелегальним, оскільки кур’єри не зареєстровані у жодному реєстрі і не є представниками спеціалізованих компаній. Фургони перевозять не описаний багаж, без супроводжуючих документів, тому цей сервіс перевезень бусиками привертає увагу італійської дорожньої поліції.

Описаний вище випадок не є поодиноким. Та, мабуть, бізнес кур’єрів є прибутковим і необхідність періодичної сплати штрафів передбачено у балансі їх бізнесу і покривається із прибутку. За такий вид порушення закону італійське законодавство передбачає штраф від 2 до 5 тисяч євро та, в деяких випадках, адміністративний арешт транспортного засобу.

Risultati immagini per contrabanda pulmini

Крім того, українські буси не рідко перевозять відверту контрабанду у великій кількості, як то: продукти харчування, алкоголь та тютюнові вироби. За даними авторитетної газети Il Sole 24 ore,  італійський ринок нелегального продажу цигарок на 30% постачається із України. 

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 ______________________________________________

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

У Римі проходить виставка Івана Притули. Запрошуємо

Збірна України з футболу у товариському матчі зіграла у гостях внічию з Італією