in

Італієць намагався завезти в Україну викрадений Maserati

Прикордонники Мостиського загону та працівники митниці в пункті пропуску Шегині затримали громадянина Італії, який в’їжджав в Україну на викраденому автомобілі Maserati Gran Cabrio
Прикордонники Мостиського загону та працівники митниці у пункті пропуску Шегині затримали громадянина Італії, який в’їжджав в Україну автомобілем Maserati Gran Cabrio.

Зокрема, як повідомили у прикордонній службі, напередодні правоохоронці отримали інформацію про те, що автомобіль може бути краденим, і буде незаконно завозитися на територію України. У зв’язку із цим транспортний засіб вирішили перевірити ретельніше.

Після проведення повної ідентифікації автомобіля і загального поглибленого огляду встановлено, що італієць вже завозив кілька автомобілів, які в результаті залишалися в Україні.

Прикордонники також отримали інформацію про те, що за базами Інтерполу автомобіль значиться як викрадений. На даний час транспортний засіб 2010 року випуску вартістю понад 1,3 млн грн вилучено. Щодо італійця складені протоколи про порушення митних правил.

За матерiалами: УНІАН

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Погляд у минуле

Найбільша нафтогазова компанія Італії відкриває представництво в Україні