in

Покусав свою подругу після прийому “наркотиків канібала”

  У Генуї 26-річний росіянин майже відкусив губи своєї подруги. Згідно слідчих незадовго перед тим він прийняв нові синтетичні наркотики американського походження.

Подія сталася вчора, 18 липня у Генуї. Сцену яку побачили жителі вулиці Чіпро близько 5:00 ранку була гідна фільму жахів: кричачи від болю, по вулиці бігла оголена та закривавлена дівчина. Агенти поліції відразу ж доставили її в лікарню.

Як з’ясувалося, на 24 річну українку Анну напав її бой-френд росіянин. У стані афекту, під дією наркотиків, він майже відкусив їй губи. Дівчина до цього часу перебуває в шоці та пам’ятає тільки загальний перебіг подій тієї ночі. За свідченнями, вони були в домі удвох. Хлопець прийняв невідому білу речовину, а потім схопив її за горло. В цей момент Анна втратила свідомість і прийшла до себе залита кров’ю, уже на вулиці.

Згідно із версією слідчих, перед агресією хлопець вжив, так звані, «наркотики канібала». Синтетична речовина, яку ще називають “сіль для ванни” або «сьоме небо», походить з США. Американська поліція, вважає її причиною недавніх канібалістичних агресій у Флориді. Потужний синтетичний наркотик заставляє людей повністю втратити контроль над собою та може спровокувати абсолютно несподівану реакцію. Це – перший випадок “людожерства” під впливом наркотиків в Італії.

Маріанна Сороневич

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Італійська Кампанія стала лідером з виробництва фальшивих банкнот євро

Світовий конгрес українців закликав міжнародне співтовариство засудити рейд проти телеканалу TVi